TikTok’ta Yetişkin Erkekler Gibi Saçı Sakalı Olan Bebeğin Videolarını Görenler Gözlerine İnanamadı

TikTok’da hemen herkesin fenomen olma kapasitesi var. Kimi garip garip şarkılar söylerken kimi de yaptıkları açıklamalarla bir anda fenomen oluyor. Ama bunlardan biri var ki dış görünümüyle gündeme gelen küçük bir bebek. Detaylar içerikte!

Video paylaşım platformu TikTok’ta her geçen gün sıra dışı içeriklere ve insanlara tanık oluyoruz. Uygulamada dış görünüşleriyle ya da yaptıklarıyla pek çok kişi sosyal medya fenomeni haline gelebiliyor.

Bunlardan bir tanesi de son aylarda sosyal medyanın yeni fenomeni haline gelen Brezilyalı bir bebek.

TikTok’ya “yetişkin görünümlü bebek” olarak kısa sürede ünlenen Joao Miguel’ın olduğu paylaşımlar adeta viral oldu.

Brezilyalı küçük fenomenin bir yetişkin gibi vücudunu tamamen kaplayan kıllara, hızlı uzayan saçlara, sakallara ve kaşlara sahip olması sosyal medyada herkesi şaşırttı, görenler bir daha baktı.

Küçük fenomenin “BabyJoaoMiguel07” adıyla kullandığı TikTok hesabının şu an 100 bini geçen takipçisi var. Videolarının beğenisiyse milyonları aşıyor.

Joao Miguel’in anne babası tarafından yapılan video paylaşımlarında Joao’nun hareketleri normal bir bebeği andırırken fiziksel görünümü yetişkin gibi. Durum böyle olunca videoları da yorum yağmuruna tutuldu.

Bir sosyal medya fenomeni, “Çoğu yetişkin erkekten daha iyi saçı var” derken bir başka kullanıcı da “18 yaşında ve evden ayrılmaya hazır” gibi mizahi yorumlar yaptı.

Joao Miguel’in durumu hakkında konuşan çocuk doktoru Beverly Kupfert, yeni doğan bebeklerin vücutlarında ‘lanugo’ tüylerinin normal olduğunu ve birkaç gün ya da hafta içinde ortadan kaybolacağını dile getirdi.

Bir diğer yorum ise bazı kültürlerde vücut kıllarının daha yaygın olmasından dolayı bu kıllı fiziksel görününümün daha sonra da devam edeceği yönünde.

Videolara yorum yapan bizim millet “Recep İvedik bu” ya da “kesin Adıyamanlı” yakıştırması yapmış. Siz bebeğin bu görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x