ISK-SODEX Etkinlik ve Yarışmalarıyla Bu Yıla da Damgasını Vuracak

İki yılda bir iklimlendirme sektörünün tüm dünyadan temsilcilerini tek çatı altında buluşturup, zemin hazırladığı iş birlikleriyle sektörün büyüme ivmesine önemli bir katkı sunan ISK-SODEX, gerçekleşen etkinlik ve yarışmalarıyla da katılımcılarına keyifli bir fuar deneyimi sunuyor. İklimlendirme sektöründeki son gelişmeleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerine ve katılımcılarına yeni nesil ürün ve sistemleri bir arada sunan fuar; ISK-SODEX ARENA alanında gerçekleşecek Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmalarının yanı sıra ‘100. Yılında Cumhuriyetimiz’ temalı resim yarışması sergisi ve birçok hediyenin verileceği çekilişleri ile de renkli anlara sahne olacak.

Cumhuriyetin 100. yılı resim sergisi ile taçlanacak

ISK-SODEX, Cumhuriyetimizin 100. yılında toplumun ulusal değerlerini ön planda tutma, milli duyguları güçlendirme ve bu ulusal bağlılığı gelecek kuşaklara taşıyabilme amacıyla düzenlediği “100. Yılında Cumhuriyetimiz” temalı resim yarışmasının kazananlarını fuarın açılış töreninde açıklayacak. Yarışmaya anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencileri iki farklı kategoride 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kendi iç dünyalarını yansıtarak katılırken, kazanan öğrencilerin eserleri fuarın 11. Salon’unda sergilenecek. 

 

Çekilişle birbirinden farklı hediyeler verilecek

Sektör temsilcilerini bir araya getirerek hem yeni teknolojilerin tanıtılmasına hem de iş birliklerinin gerçekleştirilmesine zemin hazırlayan ISK-SODEX etkinlik, söyleşi, konferans ve yarışmalarıyla da dinamik bir yapı sunuyor. Bu yıl başvuruları fuar boyunca devam edecek çekilişle toplamda 12 adet ürün hediye edilecek. Ziyaretçilerin fuar bitene kadar Salon 10’da A37 No’lu stanttan başvurabileceği çekilişte 5 klima, 3 kombi, 2 hava temizleme cihazı, 1 hava soğutucu ve 1 ısı geri kazanım cihazı hediye edilecek. Kazananlar ise fuar sonrası noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. 

 

Ustalar ve geleceğin ustaları hünerlerini sergileyecek

Sergilediği yenilikler ve düzenlediği etkinliklerle dinamizmini hiç kaybetmeyen ISK-SODEX,  ‘ISK-SODEX ARENA’ alanında gerçekleşecek yarışmalarla da ziyaretçilerine renkli anlar yaşatacak. 25 Ekim 2023’te başlayacak fuarın ilk iki gününde sektörde çalışan ustalar kombi ve radyatör montajı üzerine, üçüncü günde ise geleceğin ustaları olmak isteyen lise öğrencileri klima montajı üzerine yarışacak. Warmhaus, Formül Plastik, Rothenberger, Giacomini Unival, Yıldırım Klima markalarının sponsor olduğu yarışmalardan Ustalar Ligi’nde 5 turda 10 usta yarışırken, “Geleceğin Ustaları” başlığı altında düzenlenecek yarışmada ise lise öğrencileri hünerlerini sergileme fırsatı bulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x