Call of Duty®: Mobile’da 11. Sezon 6 Aralık’ta Geliyor: Siren Şarkısı 

Call of Duty®: Mobile’da 11. Sezon 6 Aralık’ta Geliyor: Siren Şarkısı 

Yıl sona ererken, Call of Duty: Mobile®, 2023’ün son sezonu olan 11. Sezon: Siren Song’da efsanevi sıcaklığı getiriyor.  7 Aralık’ta Türkiye saati ile 03:00’da başlayacak olan yeni sezon, oyunun 3. Mythic Operatörü Siren – Siren Şarkısı’nın çıkışı, yeni bir Miami Saldırısı haritası ve bazı çok özel tatil temalı hediyelerin yanı sıra 12 Günlük İnanılmaz Teklifler ve Call of Duty® Mobil Dünya Şampiyonası 2023 Finali’nin geri dönüşü de dahil olmak üzere birçok coşkulu operatör, silah ve içerikle sizi tatil havasına sokacak. 

Call of Duty: Mobile – 11. Sezon: Siren Şarkısı, oyunculara Lerch – Kimyasal Noel Baba, Alex – Kazak Havası ve Soap – Şahin Kral gibi operatörlerin yanı sıra yeni Groza silahı, Taktiksel Tuzak Teli, Silah Taslakları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty® Puanları verecek ve daha fazlası sezon boyunca yayınlanacak.

Call of Duty: Mobile – 11. Sezon: Siren Şarkısı’yla Android ve iOS’a gelecek tüm detaylar şöyle:
 

Yeni Mitik Operator: Siren – Siren Şarkısı – Bir laboratuvarda mahsur kalan ve deneylere tabi tutulan Call of Duty: Mobile’ın 3. Efsane Operatör’ü Siren – Siren Şarkısı,   oyunculara oyun alanını eşitlemeye yardımcı olacak yeni manevralar ve üst düzey Efsanevi özellikler sunan güçlü ve tehditkar bir operatördür.  

Yeni Silah: Groza – İlk olarak Call of Duty®: Back Ops Cold War’da yer alan Groza, tam otomatik bir silah olup mükemmel kavrama hızı ve geliştirilmiş hasarın yanı sıra yüksek atış hızı ve makul hasar menziline sahiptir.

Yeni Harita: Miami Saldırısı – Miami’deki tatillerden daha büyülü bir şey yoktur.  Unutmayın, keyifli şekilde güneşli ve dekore edilmiş olsa da, daha dar alanları, binalarda, sokakta ve arka sokaklarda yoğun çatışmalara olanak sağlar. 

12 Günlük Fırsat İndirimi – Yılın en harika zamanı, oyuncuların indirimli fiyatlarla bir ton ekstra eğlenceli içerik alabilecekleri yeni 12 Günlük İnanılmaz Teklifler ile bu Aralık ayında geri dönüyor.

Call of Duty: Mobile World Şampiyonluk Finalleri – 15-17 Aralık tarihleri arasında Call of Duty: Mobile‘ın en iyi 16 takımının 1.000.000 Amerikan Doları ödül havuzundan pay almak için yarışacağı Atlanta, Georgia’dan canlı olarak yayınlanacak Call of Duty: Mobile World Championship 2023 finallerini izleyin.   

Call of Duty: Mobile – 11. Sezon: Siren Şarkısı, lansman sırasında ve sezon boyunca mağazada yayınlanacak olan yeni Sezonluk Görevler, Çekilişler, Temalı Etkinlik ve daha fazlasının yanı sıra oyunda çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler de içerecek. 

 Call of Duty: Mobile – 11. Sezon: Siren Şarkısı tanıtım fragmanına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=k8gd2Q-QlLU 

 Call of Duty: Mobile – 11. Sezon: Siren Şarkısı hakkında daha fazla bilgi için Call of Duty® Blog’a göz atmayı unutmayın: https://www.callofduty.com/blog/2023/12/call-of-duty-mobile-season-11-siren-song-celebrate-holidays 

İçerikler buradan indirilebilir: https://step-3.box.com/s/qrx5twbz20xml41q0minz1geu5juhbih 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x